Јавни увид Плана управљања утицајима на животну средину и
друштво (ESMP) – ПРОМИС програм, XanthoSTOP пројекат

Сагласно Оквиру Светске банке за управљање утицајима пројеката на животну средину и друштво, Универзитет у Београду – Институт за мултидисциплинарна истраживања(ИМСИ) позива на јавну консултацију јавност, органе и организације заинтересоване за ПЛАН УПРАВЉАЊА УТИЦАЈИМА НА ЖИВОТНУ СРЕДИНУ И ДРУШТВО (ESMP) пројекта „A „vaccine“ for black rot – biocontrol of Xanthomonas campestris pv. campestrison autochthonous cabbage cultivar Futoški using plant-associated beneficial bacteria (XanthoSTOP)”.

Увид у предметни документ се може извршити на линку од дана 26.12.2023. године.
Примедбе, мишљења и сугестије се могу дати у току јавне расправе или у писаном облику доставом на адресу електронске поште (aleksandra.jelusic@imsi.rs) са назнаком “XanthoSTOP Javna konsultacija” до 14.01.2024. године.

Јавна презентација и расправа у вези предметног документа (ESMP) одржаће се дана 15.01.2024. године у 11 часова преко Zoom апликације линк:

Meeting ID: 975 4670 5525;
Passcode: 760471.

Јавна расправа о предметном документу биће у целости снимана.

ЦЕО ПОЗИВ МОЖЕТЕ ПРЕУЗЕТИ ОВДЕ.